QA Technical Manager

  • Development
  • Kraków, Polska

Opis oferty

Poszukujemy doświadczonego Head of QA, zorientowanego biznesowo, z praktyczną znajomością branży internetowej/e-commerce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem QA na poziomie całej organizacji. Będzie mieć realny wpływ na tworzenie światowej klasy rozwiązań e-commerce dla naszych klientów. Od Head of QA oczekujemy wiedzy merytorycznej, umiejętności przywódczych i zdolności do identyfikowania i wdrażania najbardziej efektywnych rozwiązań dla projektów realizowanych w organizacji.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem QA i jego rozbudowa.

  • Zaprojektowanie, wdrożenie i monitorowanie procesu QA w organizacji.

  • Rekomendowanie i nadzorowanie wdrożenia narzędzi oraz rozwiązań dla projektów realizowanych w organizacji.

  • Współpraca z Architektami PHP / JS na warstwie doboru narzędzi, koncepcji wytwarzania.

  • Aktywny udział w audytach realizowanych oraz nowych projektów.

  • Współpraca z zespołem zarządzającym w zakresie strategii zapewnienia jakości.

  • Ciągła optymalizacja procesu wytwarzania oraz poziomu jakości realizowanych projektów.

  • Dbanie o rozwój kompetencji zespołu QA, dzielenie się wiedzą.

  • Uczestnictwo w procesie rekrutacji.

  • Określanie mierników jakościowych oraz wspiera QA engineer w egzekwowaniu powyższych.

Wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu/transformacji działu QA.
  • Umiejętność zoptymalizowania / zmodyfikowania istniejących procesów wytwarzania oprogramowania zgodnie z wypracowaną wspólnie z Managerami wizją Quality Assurance.

  • Umiejętność przygotowania i egzekwowania roadmapy rozwojowej Specjalistów.

  • Doświadczenie w testowaniu projektów na Magento 2 (lub porównywalnej platformie e-commerce).

  • Rozumienie architektury realizowanych systemów e-commerce (Headless).

  • Rozumienie wykorzystywanych technologii w organizacji: PHP(Zend, Symfony), JS(Vue 3, Nuxt 3, TypeScript), i zagadnień integracyjnych(GraphQL, Rest).

  • Znajomość narzędzi i praktyczna umiejętność wykorzystania stacku wykorzystywanego w procesie QA.

  • Techniczny analityk testów ISTQB (mile widziane advanced level).

  • Znajomość zagadnień optymalizacji projektów webowych.

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Benefity:

  • Imprezy integracyjne offline i online.
  • Dodatkowy miesięczny budżet integracyjny dla każdego członka zespołu.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru miejsca pracy (zdalnie lub z biura).
  • 3 godziny na Twój rozwój tygodniowo.
  • Budżet rozwojowy dla każdego pracownika w wysokości 3000 zł/rok.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Unikalny program wewnętrzny wspierający motywację i budowanie relacji (pokój bonusowy).
  • Dostęp do bogatej biblioteki firmowej i możliwość jej rozbudowy.
  • Finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników B2B.

Dlaczego Strix to świetne miejsce pracy?

  • Jesteśmy firmą, dla której najważniejsi są ludzie. Dzięki unikalnej kulturze pracy stworzyliśmy przestrzeń, która nie tylko przyciąga świetnych pracowników, ale jest też kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź, jacy jesteśmy fajni w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .
  • Jeśli masz otwarty umysł i lubisz ambitne projekty, wiele nas łączy :-) Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo
  • Mamy w zespole świetnych ekspertów. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.
  • Bo to najlepsze miejsce do rozwoju! Wiedza i mądrość to nasze główne wartości - właśnie dlatego nazwa naszej firmy pochodzi od gatunku sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy im przestrzeń do samorozwoju, finansując szkolenia, konferencje, wewnętrzne meetupy czy kursy.

Jeśli uważasz, że Strix będzie dla Ciebie idealnym miejscem pracy, z chęcią zobaczymy Cię na pokładzie. Daj nam znać i wyślij swoją aplikację.