Department Manager

  • Project Management
  • Remote job

Job description

Do Strix, szukamy doświadczonego Department Managera, zorientowanego biznesowo, z praktyczną znajomością branży internetowej/e-commerce. Osoba na tym stanowisku zarządza pracą departamentu wdrażającego technologie E-commerce, składającego się z  zespołów Specjalistów i Project Managerów., Kierowanie pracą departamentu wymaga wiedzy merytorycznej, umiejętności przywódczych i zdolności do identyfikowania najbardziej efektywnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Obowiązki:

  • Skuteczne i kompleksowe zarządzanie pracą departamentu oraz zespołów/projektów wchodzących w jego skład.

  • Planowanie i optymalizacja zasobów niezbędnych do realizacji projektów.

  • Planowanie, monitorowanie i zarządzanie budżetem portfela projektów.

  • Dbanie o rentowność departamentu, zapewniając, że wszystkie projekty są prowadzone zgodnie z harmonogramem, budżetem i założoną jakością.

  • Definiowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze pracy departamentu zgodnych z celami i polityką firmy.

  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz COO, CTO, CSM, HR.

  • Współpraca z HR w obszarze wynagrodzeń i ścieżek rozwoju Pracowników departamentu.

  • Wsparcie zespołów w zakresie optymalizacji metod pracy.

  • Wsparcie i koordynacja pracy Project Managerów, monitorowanie postępu projektów realizowanych w departamencie.

  • Uczestnictwo w rozmowach z Klientami, w celu lepszego zrozumienia oczekiwań biznesowych jakie zespół powinien zrealizować.

  • Dbanie o dobre relacje w zespołach, ich integrację w ramach departamentu, przepływ i wymianę wiedzy między zespołami.

  • Przeprowadzanie feedbacków z członkami zespołów w departamencie.

Wynagrodzenie: 17 000 - 21 000 PLN net B2B
                             14 100 - 17 400 PLN brutto UoP

Job requirements

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem Project Managerów.

  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT.

  • Biegły język angielski (poziom minimum C1).

  • Biegły język polski.

  • Znajomość biznesowych i technicznych aspektów działania branży e-commerce.

  • Umiejętność efektywnego i skutecznego planowania zasobów, planowania finansowego, kontroli i raportowania.

  • Rozumienie technologii, które wykorzystywane są w organizacji.

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w celu poprawienia praktyk pracy.

  • Umiejętność ustalania oczekiwań dotyczących realizacji indywidualnych celów pracowniczych.

  • Umiejętność optymalizacji alokacji istniejących zasobów, szybka ocena i podejmowanie decyzji.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i budowania dobrych relacji.

  • Doświadczenie w pracy w dynamicznych środowiskach pracy oraz umiejętność szybkiego reagowania na zmiany biznesowe.

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Magento/Shopware.

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru miejsca pracy (zdalnie lub z biura).

  • 3 godziny na Twój rozwój tygodniowo.

  • Budżet rozwojowy dla każdego pracownika w wysokości 3000 zł/rok.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników B2B.

  • Unikalny program wewnętrzny wspierający motywację i budowanie relacji (pokój bonusowy).

  • Dostęp do bogatej biblioteki firmowej i możliwość jej rozbudowy.

  • Imprezy integracyjne offline i online.

  • Dodatkowy miesięczny budżet integracyjny dla każdego członka zespołu.

Dlaczego Strix to świetne miejsce pracy?

  • Jesteśmy firmą, dla której najważniejsi są ludzie. Dzięki unikalnej kulturze pracy stworzyliśmy przestrzeń, która nie tylko przyciąga świetnych pracowników, ale jest też kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź, jacy jesteśmy fajni w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .

  • Jeśli masz otwarty umysł i lubisz ambitne projekty, wiele nas łączy :-) Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo

  • Mamy w zespole świetnych ekspertów. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.

  • Bo to najlepsze miejsce do rozwoju! Wiedza i mądrość to nasze główne wartości - właśnie dlatego nazwa naszej firmy pochodzi od gatunku sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy im przestrzeń do samorozwoju, finansując szkolenia, konferencje, wewnętrzne meetupy czy kursy.