Idź do zawartości

Senior Magento Backend Developer

Zdalnie
  • Krakow, małopolskie, Polska
17 000 zł - 21 000 zł miesięcznieDevelopment

Opis oferty

Dołącz do Strix i rozwijaj projekty e-commerce dla największych marek w Polsce, takich jak Castorama, Modivo, Lancerto, Semilac i wiele innych. Szukamy brakującego elementu do super zespołu utalentowanych programistów - doświadczonego Senior Magento Backend Developera. Pracując z nami, staniesz się częścią zespołu skupionego na wykorzystaniu najnowszych technologii.

Czego możesz się spodziewać w projektach:

  • Dbamy o pisanie wysokiej jakości kodu (wielopoziomowy code review).
  • Większość naszych zadań polega na tworzeniu nowych funkcjonalności, mniej jest zadań związanych z utrzymaniem.
  • Kierujemy się wizją rozwoju projektu, ściśle współpracujemy z klientem - dzięki temu zawsze są ciekawe zadania do wykonania.
  • Trzymamy się dobrych praktyk programistycznych, regularnie wymieniamy się wiedzą podczas code review i spotkań.

Obowiązki:

  • Tworzenie wymagających systemów e-commerce opartych na Magento 2.
  • Programowanie zaawansowanych funkcji e-commerce i radzenie sobie z błędami.
  • Wspieranie i współpraca z członkami zespołu - programistami, project managerami i UX designerami.
  • Skupianie się na znajdowaniu nietypowych rozwiązań i wykorzystywanie najlepszych praktyk Magento.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej - wierzymy, że to ważne!

Wynagrodzenie: 17 000 - 21 000 PLN netto (B2B), 14 100 – 17 400 PLN PLN brutto (UoP)

Wymagania

  • 3+ lata komercyjnego doświadczenia w prowadzeniu projektów na Magento 2.
  • 5+ lat doświadczenia w pisaniu skryptów i kodowaniu w PHP (min. 2 lata w PHP7).
  • 4+ lata doświadczenia w pracy z MySQL.
  • Podstawowa wiedza na temat pracy z GIT.
  • Doświadczenie w tworzeniu usług i integracji z wykorzystaniem Rest API.
  • Znajomość modeli projektowych.
  • Dogłębna znajomość standardów PSR.
  • xdebug.
  • Web Application Performance.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Dobre umiejętności współpracy w zespole i proaktywna postawa.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Redis/Varnish/NewRelic
  • Znajomość BitBucket, Jira, Confluence.

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru miejsca pracy (zdalnie lub z biura).
  • 3 godziny na Twój rozwój tygodniowo.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników przy B2B.

Dlaczego Strix to najlepsze miejsce dla utalentowanych ekspertów?

  • To ludzie są dla nas na pierwszym miejscu. Nasza unikalna kultura pracy tworzy przestrzeń, która przyciąga najlepszych i jest kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź to w zakładce Kultura.

  • Mamy otwarte umysły i lubimy ambitne projekty. Masz podobnie? To wiele nas łączy :) Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo.

  • W naszych zespołach pracują najlepsi eksperci. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.

  • W Strix dostajesz przestrzeń do rozwoju! Naszym symbolem jest sowa, a sowa jest symbolem wiedzy i mądrości. Strix to nie tylko nazwa naszej firmy, ale też jeden z gatunków sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy możliwość ich realizacji.

Jeśli uważasz, że Strix jest idealnym miejscem dla Ciebie - wyślij nam swoją aplikację 🙂

Oto, co będzie dalej!

1. Rozmowa telefoniczna/online – zapytamy Cię o Twoje doświadczenia, wyzwania i oczekiwania dotyczące Twojej pracy w Strix.

2. Rozmowa techniczna z naszymi programistami, którzy opowiedzą Ci więcej o projekcie, zadadzą kilka pytań dotyczących Twojej wiedzy technicznej i sprawdzą Twoje umiejętności praktyczne.

3. Informacja zwrotna, decyzja i oferta!

lub