Idź do zawartości

IT Project Manager

Zdalnie
  • Krakow, małopolskie, Polska
13 000 zł - 17 000 zł miesięcznieProject Management

Opis oferty

Do Strix szukamy doświadczonego Project Managera, zorientowanego biznesowo, z praktyczną znajomością branży e-commerce i platformy Shopware. Osoba na tym stanowisku pełni w zespole kluczową rolę, która wymaga umiejętności przywódczych, kreatywności i zdolności do identyfikowania najbardziej efektywnych rozwiązań dla naszych klientów.

PM uczestniczy w projekcie od etapu wyceny po go-live i dalszą obsługę. Tu liczy się doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem wdrożeniowym, umiejętność merytorycznej współpracy z klientami oraz holistyczne spojrzenie na projekt.

Obowiązki:

  • Prowadzenie złożonych projektów na dużą skalę (mid-market i enterprise).
  • Tworzenie planu projektu/roadmapy.
  • Zarządzanie zakresem, budżetem, czasem, ludźmi, jakością, ryzykiem, komunikacją, nie tracąc z oczu całościowej perspektywy projektu.
  • Bliska współpraca z klientem i aktywne wspieranie go w tworzeniu strategii, rozwoju i doborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb biznesowych.
  • Zarządzanie pracą rozbudowanych zespołów projektowych złożonych z wielu osób o różnych rolach i kompetencjach (developerzy, UX/UI Designerzy, testerzy).
  • Konfiguracja systemów e-commerce zgodnie z opracowanymi celami biznesowymi, współpraca z zewnętrznymi partnerami specjalizującymi się w SEO, analizie aktywności, ERP, płatnościach i logistyce.
  • Aktywny udział w planowaniu, organizacji i prowadzeniu spotkań z zespołem.

Wynagrodzenie: 13 000 - 17 000 PLN net B2B, 10 750 - 14 100 PLN brutto UoP

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami o wysokim budżecie i skali.
  • Znajomość platformy Shopware.
  • Doświadczenie w pracy przy projektach branży e-commerce.
  • Znajomość metodyk Agile/Waterfall/Kanban.
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych.
  • Komercyjne doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem deweloperskim.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania.
  • Umiejętność zarządzania ryzykami w projekcie, ich identyfikacji i sposobu rozwiązania.
  • Umiejętności zarządzania budżetem, czasem i zakresem projektu.
  • Asertywność i zorientowanie na cel.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, umożliwiającej efektywną komunikację w mowie i piśmie.
  • Biegła znajomość języka polskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Magento.

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru miejsca pracy (zdalnie lub z biura).
  • 3 godziny na Twój rozwój tygodniowo.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników przy B2B.

Dlaczego Strix to najlepsze miejsce dla utalentowanych ekspertów?

  • To ludzie są dla nas na pierwszym miejscu. Nasza unikalna kultura pracy tworzy przestrzeń, która przyciąga najlepszych i jest kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź to w zakładce Kultura.

  • Mamy otwarte umysły i lubimy ambitne projekty. Masz podobnie? To wiele nas łączy :) Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo.

  • W naszych zespołach pracują najlepsi eksperci. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.

  • W Strix dostajesz przestrzeń do rozwoju! Naszym symbolem jest sowa, a sowa jest symbolem wiedzy i mądrości. Strix to nie tylko nazwa naszej firmy, ale też jeden z gatunków sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy możliwość ich realizacji.

Jeśli uważasz, że Strix jest idealnym miejscem dla Ciebie - wyślij nam swoją aplikację 🙂

Oto, co będzie dalej!
  1. Rozmowa rekrutacyjna online - zapytamy Cię o Twoje doświadczenia, wyzwania i oczekiwania dotyczące Twojej pracy.

  2. Zadanie

  3. Rozmowa techniczna z Managerem Departamentu, który opowie Ci więcej o projekcie i zada kilka pytań dotyczących Twojej wiedzy technicznej.

  4. Informacja zwrotna, decyzja i oferta!

lub