Software Tester

  • Development
  • Kraków, Poland

Job description

Strix to spółka technologiczna wyróżniana wielokrotnie w rankingach Deloitte Technology Fast 500 EMEA i Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Wdrażamy aplikacje e-commerce na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Widełki: 4 000 - 6 500 zł netto (kontrakt B2B)

Zakres obowiązków:

  • manualne testowanie aplikacji e-commerce
    • testy funkcjonalne
    • testy integracyjne
  • dokumentowanie i zgłaszanie błędów
  • opracowywanie scenariuszy testowych
  • praca w zespole wykorzystującym metodologię Scrum

Requirements

Wymagania:

  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (manualnie )
  • dobra znajomość zagadnień i narzędzi związanych z testowaniem aplikacji
  • umiejętność:
    • dokumentowania błędów, tworzenia przypadków testowych, raportów z testów
    • przeprowadzania testów funkcjonalnych
    • poruszania się po linii komend systemów linuksowych
    • oceny ryzyka
  • dobre "oko do detali"
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • umiejętność przeprowadzania testów API
  • umiejętność przeprowadzania testów bezpieczeństwa
  • podstawy Javy
  • znajomość:
    • Magento
    • Selenium WebDriver

Oferujemy:

  • indywidualny budżet szkoleniowy do wydania na szkolenia lub konferencję (3000 zł/rok)
  • lekcje języka angielskiego i języka hiszpańskiego
  • dofinansowanie karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed i ubezpieczenie grupowe Aviva
  • pyszne śniadania firmowe, a dodatkowo liczne imprezy integracyjne, wydarzenia dla rodzin (pikniki rodzinne, mikołajki dla dzieci) oraz inne aktywności budujące niezastąpioną kulturę organizacyjną