Idź do zawartości

UX/UI Designer - Freelance

ZdalnieKraków, małopolskie, Polska

Opis oferty

Szukamy UX/UI Designerów na freelansie! Chętnie nawiążemy współpracę z osobą, która: ma minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu UX/UI i ma na swoim koncie realizacje dla e-commerce.

Współpracujemy z liderami w branży: Modivo, Lancerto, Semilac, Kinderkraft, ŁazienkaPlus i wiele innych.

Niektóre z narzędzi, z których korzystamy:

Projektowanie: Figma, Protopie, Photoshop, Illustrator, Adobe XD, Adobe Premiere, After Effects, Avocode

Badania: Hotjar, Google Analytics

Inne narzędzia: Business Model Canvas, Lean Canvas, Design Thinking, Value Proposition Canvas, Customer Journey Map, Value/Effort Matrix, BPMN 2.0, analiza SWOT

Obowiązki:

  • projektowanie pięknych i użytecznych interfejsów użytkownika dla serwisów e-commerce zgodnie z najnowszymi trendami UX/UI,
  • tworzenie wire flow i interaktywnych prototypów,
  • projektowanie style boardów, key-visuals,
  • tworzenie złożonych systemów projektowych i dokumentacji projektowej,
  • mapowanie pozyskanych wymagań na funkcjonalność aplikacji,
  • budowanie architektury informacji.

Wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w projektowaniu interfejsów użytkownika, preferowana specjalizacja w obszarze e-commerce,
  • wyróżniające się portfolio produktów cyfrowych w tym serwisów e-commerce,
  • doskonała znajomość wzorców projektowych serwisów e-commerce,
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2+,
  • biegła znajomość języka polskiego na poziomie B2+,
  • umiejętność przedstawiania jasnych i zwięzłych argumentów dla decyzji projektowych,
  • silne kompetencje w zakresie przekonywania do rekomendowanych rozwiązań,
  • znajomość zasad i najlepszych praktyk UX,
  • znajomość zasad dostępności WCAG,
  • umiejętność poszukiwania i tworzenia prostych, ale skutecznych rozwiązań,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi projektowych.

Mile widziane:

  • znajomość HTML, CSS i systemów CMS.

Dlaczego Strix to najlepsze miejsce dla utalentowanych ekspertów?

  • To ludzie są dla nas na pierwszym miejscu. Nasza unikalna kultura pracy tworzy przestrzeń, która przyciąga najlepszych i jest kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź to w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .

  • Mamy otwarte umysły i lubimy ambitne projekty. Masz podobnie? To wiele nas łączy. 🙂 Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo

  • W naszych zespołach pracują najlepsi eksperci. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.

  • W Strix dostajesz przestrzeń do rozwoju! Naszym symbolem jest sowa, a sowa jest symbolem wiedzy i mądrości. Strix to nie tylko nazwa naszej firmy, ale też jeden z gatunków sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy możliwość ich realizacji.

Jeśli uważasz, że Strix jest idealnym miejscem dla Ciebie - wyślij nam swoją aplikację. 🙂

lub